Kontakt

Mirai Motors Zabrze

LOKALIZACJA

Salon:
Wolności 1
41-800 Zabrze
Tel.: +48 32 757 11 44
e-mail:
Zabrze@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 9:00-18:30
sobota: 9:00-14:00

Serwis:
Wolności 1
41-800 Zabrze
Tel.: +48 32 757 11 44
e-mail:
Serwis.Zabrze@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 8:00-18.30
sobota: 9:00-14:00

E-mail: Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Mirai Motors Spółka z o.o. Spółka Komandytowa wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące produktów i usług Dealera, w tym promocji serwisowych, zaproszeń na jazdy testowe, czy wydarzenia organizowane przez Dealera, w formie wiadomości e-mail na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam.
Rozmowa telefoniczna / sms: Wyrażam zgodę na kontakt i rozmowę telefoniczną (głosową) / otrzymywanie wiadomości sms przez Mirai Motors Spółka z o.o. Spółka Komandytowa na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam w celu informowania o produktach i usługach Dealera, w tym promocjach serwisowych, zaproszeniach na jazdy testowe, wydarzeniach organizowane przez wybranego dealera Mazda.
Kto jest administratorem podanych przez Pana/Panią danych?
Mirai Motors Spółka z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Wolności 1, 41-800 Zabrze

W jakim celu przetwarzamy Pana/Pani dane?
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celu odpowiedzi na otrzymane zapytanie oraz jeśli dotyczyło tego pytanie – również w celu marketingu towarów i usług Dealera lub dostawców części lub akcesoriów, w tym przekazywania informacji handlowych.

Jakie prawa Panu/Pani przysługują?
W przypadkach i na zasadach określonych w RODO przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Czy ma Pan/Pani obowiązek podania danych?
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do przekazania aktualnych informacji o modelu samochodu, którym jest Pani/Pan zainteresowana/y.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach, które Pani/Panu przysługują na podstawie przepisów o ochronie danych osobowych znajdują się na stronie Klauzula Informacyjna Dealer.
Micha  m

Michał Sznajder

Kierownik Salonu

telefon
723 327 321

e-mail
michal.sznajder@mazda-mirai.pl

Dariusz m

Dariusz Ważny

Specjalista d/s Sprzedaży samochodów nowych

telefon
601 782 169

e-mail
dariusz.wazny@mazda-mirai.pl

 ukasz wiktor m

Łukasz Wiktor

Specjalista d/s Sprzedaży samochodów nowych

telefon
605 910 300

e-mail
lukasz.wiktor@mazda-mirai.pl

Magdalena

Magdalena Zagrodzka - Majcherek

Specjalista d/s sprzedaży samochodów nowych

telefon
723 327 023

e-mail
magdalena.zagrodzka-majcherek@mazda-mirai.pl

Oskar mm

Oskar Faliszewski

Specjalista d/s Sprzedaży samochodów nowych

telefon
665 092 200

e-mail
oskar.faliszewski@mazda-mirai.pl

Marcin adamczyk

Marcin Adamczyk

Kierownik serwisu

telefon
723 327 444

e-mail
marcin.adamczyk@mazda-mirai.pl

Marcin sikora

Marcin Sikora

Doradca serwisowy

telefon
723 327 440

e-mail
marcin.sikora@mazda-mirai.pl

Mach

Cezary Mach

Doradca serwisowy

telefon
723 327 324

e-mail
cezary.mach@mazda-mirai.pl

Img 1432m

Maciej Kasperek

Kierownik Działu Detailing

telefon
723 327 037

e-mail
maciej.kasperek@mazda-mirai.pl

Img 1537m

Daniel Grusiecki

Specjalista ds. Detailingu

telefon
503 495 811

e-mail
daniel.grusiecki@mazda-mirai.pl

Monika

Monika Majewska

Specjalista ds. ubezpieczeń

telefon
723 000 333

e-mail
monika.majewska@mazda-mirai.pl

Dsc00960

Magdalena Kłosowicz

Specjalista ds. ubezpieczeń i finansowań

telefon
601 880 653

e-mail
magdalena.klosowicz@mazda-mirai.pl


Mapa dojazdu do salonu