Kontakt

Mirai Motors Zabrze

LOKALIZACJA

Salon:
Wolności 1
41-800 Zabrze
Tel.: +48 32 757 11 44
e-mail:
Zabrze@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 9:00-18:30
sobota: 9:00-14:00

Serwis:
Wolności 1
41-800 Zabrze
Tel.: +48 32 757 11 44
e-mail:
Serwis.Zabrze@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 8:00-18.30
sobota: 9:00-14:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przede mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Mazda Polska z siedzibą przy Wolności 1, Zabrze. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Micha  m

Michał Sznajder

Kierownik Salonu

telefon
723 327 321

e-mail
michal.sznajder@mazda-mirai.pl

Dariusz m

Dariusz Ważny

Specjalista d/s Sprzedaży samochodów nowych

telefon
601 782 169

e-mail
dariusz.wazny@mazda-mirai.pl

 ukasz wiktor m

Łukasz Wiktor

Specjalista d/s Sprzedaży samochodów nowych

telefon
605 910 300

e-mail
lukasz.wiktor@mazda-mirai.pl

Magdalena

Magdalena Zagrodzka - Majcherek

Specjalista d/s sprzedaży samochodów nowych

telefon
723 327 023

e-mail
magdalena.zagrodzka-majcherek@mazda-mirai.pl

Oskar mm

Oskar Faliszewski

Specjalista d/s Sprzedaży samochodów nowych

telefon
665 092 200

e-mail
oskar.faliszewski@mazda-mirai.pl

Marcin adamczyk

Marcin Adamczyk

Kierownik serwisu

telefon
723 327 444

e-mail
marcin.adamczyk@mazda-mirai.pl

Marcin sikora

Marcin Sikora

Doradca serwisowy

telefon
723 327 440

e-mail
marcin.sikora@mazda-mirai.pl

Mach

Cezary Mach

Doradca serwisowy

telefon
723 327 324

e-mail
cezary.mach@mazda-mirai.pl

Monika

Monika Majewska

Specjalista ds. ubezpieczeń

telefon
723 000 333

e-mail
monika.majewska@mazda-mirai.pl


Mapa dojazdu do salonu